دسته بندی اخبار

اطلاعیه ها
مقالات صنایع غذایی
اخبار ،انـجـمـن صـنـایـع غـذایـی، دارویـــی و بــهــداشــتــی
کد مطلب : 594  |   تعداد بازدیدها: 424    منبع / نویسنده مطلب: مدیرسایت انجمن

 

نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان دکتر پاشایی با هیئت مدیره انجمن صنایع غذایی استان درخصوص هجمه به صنع

نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان دکتر پاشایی با هیئت مدیره انجمن صنایع غذایی استان درخصوص هجمه به صنعت غذای استان


نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان دکتر پاشایی با هیئت مدیره انجمن صنایع غذایی استان درخصوص هجمه به صنعت غذای استان

در ابتدای این جلسه آقای دکتر جعفری از فرصتی که در اختیار انجمن صنایع غذایی استان جهت مطرح کردن مشکلات پیش آمده و هجمه های وارده به صنعت غذای استان قرار داده اند ، تشکر و قدردانی نموده و بیان کردند که باتوجه به اینکه 750 هزار دانش آموز و 50 هزار نفر پرسنل  مشغول به تحصیل و کار در آموزش و پرورش هستندند هر خبر و حرکتی ناصحیح از اخبار مجازی می تواند موج عظیمی را در این جمعیت ایجاد نماید پس در ابتدای کار باید از این قشر عظیم خواست تا هر خبری را در فضای مجازی قبول ننمایند بلکه خود با تحقیق که لازمه این دوران می باشد به صحت و سقم اخبار دقت نمایند و انجمن صنایع غذایی استان نیز می تواند با همکاری آموزش و پرورش و فراهم کردن تورهای بازدید از کارخانجات دید دانش آموزان و معمان عزیز را در مورد هجمه های ایجاد شده تغییر دهد که نه قرص می تواند در کیک باشد و نه سم آفلاتوکسی خارج از محدوده در شیر و لبنیات .

آقای دکتر جعفری به این مورد اشاره نمودند که متاسفانه سازمان دانش آموزی نیز سلیقه ای عمل کرده و با نام بردن از برخی واحدها فقط سلامت آن برندها را تایید و این نیز اثر منفی بر سایر واحدها گذاشته است .

آقای دکتر پاشایی با عرض خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه از ریاست انجمن صنایع غذایی استان جناب آقای ژائله جهت بازسازی و نوسازی مدرسه ای در سعدآباد  تشکر و قدردانی کرده و بیان نمودند که هرگونه حمایت لازم از صنعت استان را پشتیبانی  و حتما نامه ای به سازمان دانش آموزی درخصوص اجتناب از نام بردن برندها با توجه به اینکه همه برندهای استانی که دارای پروانه ساخت و استاندارد  هستند سالم می باشند ، ارسال خواهند نمود . ایشان اظهار داشتند که معلمان مورد اطمینان ترین افراد در جامعه هستند و از این پتانسیل جهت روشن شدن اذهان در چنین مواردی باید استفاده کرد .

دکتر بهرامی معاونت تربیت بدنی و سلامت نیز اذعان داشتند که با توجه به اینکه دانش آموزان طیف عظیمی از جامعه هستند متاسفانه تحت تاثیر فضای مجازی قرار می گیرند و باید از طریق معلمان در این مورد آموزش های صحیح را ببینند .

در این جلسه آقای دکتر جعفری دبیر انجمن صنایع غذایی استان و جناب آقای توکلی ، جناب آقای  جودی ، جناب آقای  صمدزاده ، جناب آقای  دهقانزاده و سرکار خانم مهندس بهراملوئیان از انجمن صنایع غذایی استان شرکت داشته اند .

13 بهمن 98 سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش

 

Share نسخه مخصوص چاپ
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟