دسته بندی اخبار

اطلاعیه ها
مقالات صنایع غذایی
اخبار ،انـجـمـن صـنـایـع غـذایـی، دارویـــی و بــهــداشــتــی
کد مطلب : 490  |   تعداد بازدیدها: 2346    منبع / نویسنده مطلب: مدیرسایت انجمن

 

دیدار رئیس محترم هیئت مدیره انجمن جناب آقای ژائله و اعضاء محترم هیئت مدیره با جناب آقای غلامی سرپرست

دیدار رئیس محترم هیئت مدیره انجمن جناب آقای ژائله و اعضاء محترم هیئت مدیره با جناب آقای غلامی سرپرست اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی بانک ملی ایران


دیدار رئیس محترم هیئت مدیره انجمن جناب آقای ژائله و اعضاء محترم هیئت مدیره با جناب آقای غلامی سرپرست اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی بانک ملی ایران

در این دیدار که در تاریخ 4 مهر 97 انجام گرفت ، جناب آقای ژائله رئیس محترم انجمن صنایع غذایی استان ضمن تبریک به آقای عادل غلامی ابراز خرسندی کردند که  حضور نیروهای جوان و در عین حال با تجربه ، امیدوار کننده بوده و انتظارات بیشتری از ایشان در این برهه زمانی به جهت حمایت از صنعت و صنعت گر جهت پیشبرد و ادامه چرخه تولید ، می رود . آقای ژائله اشاره کردند که صنعتگران آذربایجانی همیشه تلاش گر و سخت کوش بوده اند و حمایت از آنها امری الزامی است .

آقای جعفری دبیر محترم انجمن ، از قول آقای شایان عضو هیات مدیره بانک ملی بیان کردند که نسبت معوقات به تسهیلات پرداختی اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی از حد متوسط کمتر است و صنعتگران استان به بازپرداخت به موقع تسهیلات دریافتی متعهدند . این موضوع نشانه وجود مشتریان قابل اعتمادی در این استان است که باید قدر آنها را دانست. در این استان جای نگرانی از بازپرداخت تسهیلات به فعالان اقتصادی وجود ندارد زیرا کسی که ادبیات تجارت را می داند نیاز به مراقبت ندارد.

آقای غلامی سرپرست اداره امور شعب استان نیز بیان کردند که ، ادبیات صنعت در کشور ایران از استان آذربایجان شرقی شروع و نشأت گرفته و صنعت گران این استان نقش مهمی در اقتصاد مملکت داشته و حمایت از آنها را وظیفه حتمی خود دانسته و بر لزوم تسهیل در پرداخت تسهیلات خرد تاکید کرد و گفت: هر چند مصارف بانک ملی در آذربایجان شرقی رو به رشد است اما با توجه به پیشینه صنعتی استان و ریشه دار بودن فعالیت اقتصادی، آماده تامین منابع مالی بیشتر برای این خطه هستیم.

در این جلسه جناب آقای ژائله رئیس انجمن ، جناب آقای جعفری دبیر انجمن ، جناب آقای هلالی ، جناب آقای توکلی ، جناب آقای صمدزاده و سرکار خانم بهراملوئیان از طرف انجمن صنایع غذایی استان شرکت داشته اند .

 

Share نسخه مخصوص چاپ
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟