دسته بندی اخبار

اطلاعیه ها
مقالات صنایع غذایی
اخبار ،انـجـمـن صـنـایـع غـذایـی، دارویـــی و بــهــداشــتــی
کد مطلب : 484  |   تعداد بازدیدها: 2044    منبع / نویسنده مطلب: مدیرسایت انجمن

 

مراسم افتتاحیه نخستین اکادمی آشپزی صنعتی ایران گلها با حضور دبیر انجمن جناب آقای دکتر جعفری

مراسم افتتاحیه نخستین اکادمی آشپزی صنعتی ایران گلها با حضور دبیر انجمن جناب آقای دکتر جعفری


مراسم افتتاحیه نخستین اکادمی آشپزی صنعتی ایران گلها

در این مراسم که با حضور جناب آقای نماینده مدیر کل محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان ، جناب آقای هاشم زاده مدیر کل محترم دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آ.ش ، جناب آقای دکتر حجتی مدیر امور دانشجویی دانشگاه تبریز و دبیر محترم انجمن صنایع غذایی استان جناب آقای دکتر جعفری و سایر مسئولین استانی شرکت داشته اند .

جناب آقای دکتر جعفری طی سخنرانی به اهمیت و جای خالی آموزش افراد حرفه ای و آگاه به دانش روز درکترینگ های صنعتی اشاره و تاکید نمودند که در دنیای امروز که بحث مهم از مزرعه تا سلول مطرح است ، آموزش افراد حرفه ای که با در نظر گرفتن ارزش غذایی و حفظ آن در مواد غذایی فرآوری شده ، رعایت دقیق اصول بهداشتی ، افزایش بهره وری و جلوگیری از دور ریزی در کترینگ ها امری اجتناب ناپذیر است . ایشان ابراز امیدواری کردند که افتتاح این آموزشگاه و تربیت نیروی انسانی ماهر علاوه بر اشتغال زایی و ایجاد رونق در کسب و کار به افزایش کیفیت و کمیت کاری در کترینگ ها که نقش بسیار مهمی در کارخانجات ، بیمارستان ها و دانشگاه ها و سایر اماکن عمومی دارند ، کمک شایانی نماید .

جناب آقای مهندس جودی ، سرکار خانم وطن دوست ، سرکار خانم مهندس بهراملوئیان از طرف انجمن صنایع غذایی در این مراسم شرکت داشته اند .

 

 

Share نسخه مخصوص چاپ
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟