دسته بندی اخبار

اطلاعیه ها
مقالات صنایع غذایی
اخبار ،انـجـمـن صـنـایـع غـذایـی، دارویـــی و بــهــداشــتــی
کد مطلب : 410  |   تعداد بازدیدها: 3400    منبع / نویسنده مطلب: مدیرسایت انجمن

 

سخنرانی آقای ژائله در همایش روز ملی صنعت و معدن و تجارت در تبریز

سخنرانی آقای ژائله در همایش روز ملی صنعت و معدن و تجارت در تبریز 


سخنرانی آقای ژائله در همایش روز ملی صنعت و معدن و تجارت در تبریز

مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن با شعار حمایت از کالای ایرانی و چهل سال تلاش و تولید در تاریخ 28 تیرماه ، با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ، استاندار آذربایجانشرقی و سایر مسئولان استانی در سالن همایش‌های بین‌‌المللی تبریز برگزار و از صنعتگران برتر ملی و استانی در حوزه های مختلف صنعتی و معدنی تجلیل شد. در این همایش جناب آقای ژائله رئیس انجمن صنایع غذایی استان در سخنرانی تاکید کردند که ؛

سوء استفاده گران به دنبال دستکاری نرخ ارز برای جبران زیان های خود هستند .

بگفته نصر : عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز گفت : افراد سوء استفاده گر برای جبران زیان های ناشی از کاهش ارزش پول ملی ، سعی می کنند نرخ ارز را دستکاری کنند تا ضرر و زیان هایشان پوشش داده شود .

آقای ژائله در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن و تجارت در تبریز فرمودند که :

آمریکا و متحدانش یک جنگ تمام عیار اقتصادی را علیه ایران شروع کرده اند اما ظاهراً برخی هنوز باور نکرده اند.

 وی افزود : از دولت می خواهم یک اتاق فکر اقتصادی تشکیل دهد ، کسانی هستند که می توانند به دولت کمک کنند تا بتواند از این شرایط بحران عبور کنند .

آقای ژائله فرمودند که : در شرایطی که پیش آمده ، کارگران معاش سختی دارند . نیروهای انسانی سرمایه های ما هستند و باید کمکشان کنیم . کسانی هستند که یک شبه کارت بازرگانی گرفته اند و ارز دولتی گرفته اند برای واردات ، که وارداتی هم انجام نداده اند .

وی گفت : امروز دولت نباید بعد از چهل سال اشتباه کند . چپ و راست نباید در شرایط فعلی به منافع خود فکر کنند . امروز همه باید به منافع ملی فکر کنند .

رئیس انجمن صنایع غذایی آقای ژائله فرمودند که : امروزز کسانی در بانک مرکزی نشسته اند و با چاپ پول و افزایش نقدینگی ، کشور را با چنین بحرانی مواجه می کنند . افرادی سوء استفاده گر که برای جبران زیان های ناشی از کاهش ارزش پول ملی ، سعی می کنند نرخ ارز را دستکاری کنند تا ضرر و زیان هایشان پوشش داده شود . وی گفت :

 همه ما روی کشتی به نام ایران نشسته ایم ، لطف کنید کشتی را سوراخ نکنید .

 

 

Share نسخه مخصوص چاپ
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟