دسته بندی اخبار

اطلاعیه ها
مقالات صنایع غذایی
اخبار ،انـجـمـن صـنـایـع غـذایـی، دارویـــی و بــهــداشــتــی
کد مطلب : 274  |   تعداد بازدیدها: 462    منبع / نویسنده مطلب: مدیرسایت انجمن

 

حضور هیأت استان آذربایجان شرقی در همایش بزرگ اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان

حضور هیأت استان آذربایجان شرقی در همایش بزرگ اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستانحضور هیأت استان آذربایجان شرقی در همایش بزرگ اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان


حضور فعال صنایع غذایی استان آذربایجان شرقی و دبیر محترم انجمن صنایع غذایی استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر جعفری در همایش بزرگ اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و اقلیم کردستان عراق در این همایش🔺 آقای صمد حسن زاده در صبحتهای خود ضمن تشکر و قدردانی از اتاقهای بازرگانی و صنایع اربیل، سلیمانیه و دهوک که میزبانی مناسبی از همایش داشتند، بر گسترش روابط بین ایران و عراق، علی الخصوص اقلیم کردستان عراق تاکید کردند. ایشان ابراز امیدواری نمودند که خروجی برگزاری این همایش برای هر دو کشور مثبت بوده و طی مذاکراتی که انجام می گردد، موانع و مشکلات موجود بر سر راه تجارت بین دو کشور کاهش یابد.

وی به مردم و فعالین اقتصادی اقلیم کردستان عراق اطمینان داد که سیاستهای جمهوری اسلامی ایران در راستای گسترش مناسبات همه جانبه اقتصادی با کشور عراق و اقلیم کردستان است.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز با تشریح نحوه انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018، از مردم عراق برای سفر به تبریز و بازدید از جاذبه های گردشگری و تاریخی آن دعوت بعمل آورد.

وی در ادامه با برشمردن صنایع استان آذربایجان شرقی، از فعالین اقتصادی اقلیم کردستان عراق درخواست کرد تا با حضور در استان، از نزدیک با توانمندی ها و پتانسیل های آن آشنا شوند.
در انتها ایشان صحبت هایی نیز در خصوص فرش تبریز به عنوان بهترین فرش دستباف جهان انجام داد و فرش تبریز را "سفیر ایران برای آرامش بخشیدن به محیط خانه های مردم جهان" نامید.

 

Share نسخه مخصوص چاپ
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟