اطلاعیه ها
مقالات صنایع غذایی
اعضا هیئت مدیره

سومین مجمع عمومی و ششمین انتخابات هیئت مدیره انجمن تاریخ 23 دی ماه صورت گرفت  :
انتخابات انجمن صنایع غذایی ، بهداشتی و داروئی استان آذربایجان شرقی در مورخه 23 دی ماه 95 با شرکت اعضا انجمن صنایع غذایی و بهداشتی و داروئی استان آذربایجان شرقی صورت گرفت . جلسه با آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی کشورمان آغاز گردید .
در این همایش فقط اعضا حق شرکت و حق دریافت برگه رای را داشتند . انتخابات با همکاری نمایندگان خانه صنعت و معدن و نمایندگان سازمان صنعت و معدن استان و اعلام اعضا هیئت رئیسه و نامزدهای اعلام شده در انتخابات بر اساس حروف الفبا شروع شد . در ابتدا هیئت مدیره قبلی به شرح برنامه های انجام گرفته در دوره قبلی پرداختند .
جناب آقای یونس ژائله رئیس هیئت مدیره قبلی به گزارش عملکرد و اوضاع امروزی صنعت غذا اشاره و در مورد موانع پیشرفت و راهبردهای برون رفت از رکود اقتصادی مواردی را صحبت فرمودند.
جناب آقای رضا جعفری نایب رئیس و دبیر انجمن در دوره قبل به گزارش مفصل و کلی در مورد عملکرد انجمن پرداختند . ( که گزارش ایشان بطور مفصل در این سایت قرار خواهد گرفت . )
جناب آقای رسول بیوک خزانه دار محترم انجمن در دوره قبل به گزارش مالی پرداخته و اشاره کردند که یک ریال از منبع مالی انجمن اصراف نشده و هزینه سالانه انجمن نیز هر سال حسابرسی شده و مستند می باشد .
جناب آقای غلامرضا غلامی بازرس انجمن در دوره قبلی گزارشی از نظارت خود و رسیدگی به گزارشات مالی و دفتری انجمن را ارائه دادند .
هر یک از نامزدهای جدید نیز در معرفی خود دقایقی چند صحبت نمودند .
انتخابات با ارائه برگه انتخابات که فقط در اختیار اعضا عضو انجمن قرار گرفته و حاوی مهر انجمن و مهر خانه صنعت و معدن و شماره بودند صورت گرفت و آرا حاوی نامزدهای انجمن در صندوق رای ریخته  و بعد از آن توسط اعضا هیئت رئیسه شمارش گردیدند . بر اساس آرا بدست آمده :
جناب آقای یونس ژائله مدیریت محترم شرکت شیرین عسل (رئیس هیئت مدیره)
جناب آقای رسول بیوک مدیریت محترم شرکت داداش برادر ( نایب رئیس و خزانه دار )
جناب آقای رضا جعفری مدیریت محترم شرکت پارس آیلین مهر (دبیر انجمن)
جناب آقای جلال الماسی مدیریت محترم شرکت خوشگوار تبریز عضو هیئت مدیره انجمن
جناب آقای جودی مدیریت محترم شرکت آذر کندو عضو محترم هیئت مدیره
بازرس جناب آقای غلامرضا غلامی مدیریت محترم شرکت آرد سازی برکت گندم
بعنوان اعضا جدید هیئت مدیره انتخاب شدند . در ادامه برنامه با تشریف فرمایی استاندار محترم ، نمایندگان محترم مجلس و نمایندگان و مدیران ادارات مهم استانی قسمت دوم برنامه مجمع عمومی آغاز گردید .
جناب آقای ژائله در سخنرانی خود ضمن خیر مقدم به میهمانان گرامی در مورد صنعت غذا و مشکلات آن و درخواس حمایت تمام تلاشگران از مقامات دولتی جهت پیشبرد صنعت تولید ، سخنانی ایراد فرمودند .
جناب آقای دکتر بهبودی ، جناب آقای دکتر نعمتی رئیس محترم معاونت غذا و دارو استان ، سرکار خانم دکتر آقاپور نماینده محترم شبستر سخنانی در مورد صنعت غذا و تلاشگران این صنعت ارائه نمودند .
در ادامه جلسه جناب آقای دکتر جبارزاده استاندار محترم که در شورای گفتگوی استانی از نزدیک به مشکلات این صنعت آشنا هستند ، سخنرانی جامعی از این حیطه داشته و اعلام کردند که در صورت استفاده کارخانجات از بخش تحقیق و توسعه و ایجاد اشتغال زایی ، حمایتهایی از طرف دولت انجام خواهد گرفت .
در پایان برنامه با صرف شام پایان یافت .  

 

  • جناب آقای یونس ژائله مدیریت محترم شرکت شیرین عسل (رئیس هیئت مدیره)
  • جناب آقای رسول بیوک مدیریت محترم شرکت داداش برادر ، آیدین( نایب رئیس و خزانه دار )
  • جناب آقای رضا جعفری مدیریت محترم شرکت پارس آیلین مهر (دبیر انجمن)
  • جناب آقای جلال الماسی مدیریت محترم شرکت خوشگوار تبریز عضو هیئت مدیره انجمن
  • جناب آقای تورج جودی مدیریت محترم شرکت آذر کندو عضو محترم هیئت مدیره
  • بازرس جناب آقای غلامرضا غلامی مدیریت محترم شرکت آرد سازی برکت گندم
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟