دسته بندی اخبار

رویدادها
کد مطلب : 311  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 647   |   تاریخ درج: چهارشنبه, ارديبهشت 26, 1397   |   ساعت: 11:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مدیرسایت انجمن

 

پیشکسوت صنعت کشور تجلیل شد

پیشکسوت صنعت کشور تجلیل شد


به گزارش نصر به نقل از ایرنا، آیین تجلیل از تلاش های بی منت و فداکارانه مقیمی اصل در تالار پتروشیمی تبریز، سرشار از شور خدمت به مام میهن توسط فعالان بخش خصوصی خطه آذربایجان بود و همه از اینکه در ابتکاری ارزشمند، مقام یکی از بزرگان عرصه تولید ملی گرامی داشته می شود، اشک شوق در چشمان شان حلقه زده بود.
اهمیت گرامیداشت مقام و منزلت فعالان و سرمایه گذاران بخش خصوصی در راه کمک به توسعه و ترقی کشور زمانی دوچندان می شود که بدانیم به گفته مسوولان 80 درصد از سرمایه گذاری های حوزه صنعت و معدن آذربایجان شرقی در دهه های اخیر توسط سرمایه گذارانی همانند مقیمی اصل که فعالیت خود را از کارگاه های کوچک آغاز کرده اند، انجام شده است.
هر چند مقیمی اصل پیش از این بارها از سوی وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان کارآفرین نمونه کشور و پیشکسوت صنعت ایران تجلیل شده است، اما رمز ماندگاری و محبوبیت وی در عرصه تولید و صنعت و معدن، نه داشتن ساختار عریض و طویل و سرمایه گذاری های کلان، بلکه رفتار و سلوک خیرخواهانه و بی ریایش در برخورد با کارگران مجموعه های صنعتی خود و نیز حضور در همه محافل و مجامع انسان دوستانه و خیرخواهانه است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز در آیین تجلیل از مقام مقیمی اصل گفت: اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در سایه تلاش‌ کارآفرینان و صنعتگران داخلی محقق می شود.
حجت‌الاسلام سید محمد علی آل‌هاشم، تجلیل از کارآفرینان و نخبگان در زمان حیاتشان را بسیار ارزشمند دانست و افزود: این دستور اسلام است که از کسانی که در مسیر خدمتگزاری گام برمی‌دارند، تجلیل کنیم.
وی با اشاره به اینکه تمام کارگران کارخانه 'مهراصل' ، مقیمی اصل را 'بابا' صدا می‎کنند، گفت: چنان مهر و محبتی در این کارخانه حاکم است که گویی کارگران در خانه خود کار می‌کنند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه هرجا کار خیری در استان انجام شود، نام مهندس مقیمی در آنجا به چشم می‌خورد، افزود: اگر در ایام ماه مبارک رمضان جشن گلریزانی انجام شود، نام مهندس مقیمی زینت‌بخش مجلس است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: تجلیل از آقای مقیمی، تجلیل از تمامی کارآفرینان است .

 

 

Share نسخه مخصوص چاپ
اطلاعیه ها
مقالات صنایع غذایی
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟