| معرفی انجـــــــــمن

انجمن صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی استان آذربایجان‌شرقی در سال ۱۳۸۸ در قالب یک سازمان غیردولتی و جهت ارتقاء شاخص‌های کسب‌و‌کار و ایجاد فضای مفید تعامل بین دولت و بخش خصوصی به کار خود آغاز کرده است. پایه‌های این انجمن با تلاش گروهی از فعالان رشته صنایع غذایی جهت حل مشکلات این صنف، استوار شد تا پرچم تولید با قدرت بیشتری در استان آذربایجان‌شرقی و کشور عزیزمان ایران برافراشته باشد.
این انجمن که طیف گسترده‌ای از گروههای مختلف صنایع غذایی را دربرمی‌گیرد، سعی دارد تا با اجرای برنامه‌های آموزشی ارتقاء کیفیت و استفاده بهینه از امکانات موجود، این صنف را تقویت نماید تا پیشرفت روزافزون اعضاء خود را شاهد باشد.

صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی استان آذربایجان‌شرقی به عنوان بزرگترین انجمن صنفی صنعتی این انجمن استان از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را رسماً آغاز و هم‌اکنون بیش از یکصدوچهل عضو فعال دارد. این انجمن در زمینه‌های آموزشی، فرهنگ‌سازی تأمین مواد اولیه و پیگیری مطالبات صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی استان در مجامع استانی و ملی فعالیت می‌نماید. همچنین این انجمن در راستای تأمین نیازهای کارخانجات عضو خود با عقد قراردادهایی تجمیعی نسبت به ارائه خدمات مختلف به واحدهای عضو در راستای کاهش قیمت‌های تمام‌شده مبادرت می‌نماید.

انجمن صنایع غذایی استان آذربایجان شرقی